Політика конфіденційності для мобільного додатку Live Alphabet

У даний Політиці конфіденційності наводяться відомості про те, як саме використовуються дані, зібрані нашім додатком про користувачів та їх девайсах. Будь ласка, ознайомтеся з даними правилами дотримання конфіденційності і повідомте нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

Використання мобільного додатка Live Alphabet означає згоду Користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації; в разі незгоди з цими умовами користувач повинен утриматися від використання Сервісів.

1. Дані, які можуть бути зібрані з Вашого мобільного додатку:

Персональна інформація — інформація, яка сама по собі або в поєднанні з іншою інформацією, дозволяє ідентифікувати особу користувача, зв’язатися з користувачем, або визначити його місцезнаходження.

Інша інформація — інформація, яка не розкриває особистість користувача ні сама по собі, ні в поєднанні з іншою інформацією, яку ми отримали. Наприклад, інформація про додаток користувача, дані про використання додатку або геолокація.

Перед тим як передавати нам персональні дані будь-яких інших осіб, заручитися їхньою згодою. Слідкуйте за тим, щоб надані вами дані були точні і актуальні, і своєчасно оновлюйте їх у разі змін.

2. Використання отриманих даних

Інформація особистого характеру, отримана в форматі електронних реєстраційних форм, використовується:

• з метою реєстрації користувачів.

• для підтримки роботи та вдосконалення мобільного додатка;

• для відстеження політики та статистики;

• а також в цілях, дозволених самим користувачем.

Крім того, ми використовуємо інформацію особистого характеру для підтримки зв’язку з користувачем додатка. Наприклад, якщо Ви направляєте нам повідомлення через службу підтримки додатка, ми можемо скористатися Вашою персональною інформацією, щоб відповісти на нього. Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб проінформувати Вас про внесення істотних змін в справжню Політику конфіденційності.

Час від часу ми можемо запрошувати користувачів надавати інформацію в форматі опитувань або анкет. Участь в таких опитуваннях або підписних листах абсолютно добровільна, отже користувач може прийняти рішення розкривати запитувану інформацію чи ні. На додаток до інших цілей, передбаченим у цій Політиці конфіденційності, контактна інформація, отримана в зв’язку з опитуваннями або анкетами використовується для повідомлення Вам результатів опитувань або анкетування.

3. Розкриття приватної інформації

Ми можемо використовувати або розкривати Ваші особисті дані якщо вважаємо, що це необхідно з метою виконання вимог закону або рішень суду, для захисту наших прав або власності, захисту особистої безпеки користувачів нашого модільного додатку або представників широкої громадськості, з метою розслідування або вжиття заходів щодо незаконної або передбачуваної незаконної діяльності. Ми залишаємо за собою право надати особисті дані користувачів по законним запитам органів влади або в разі порушення Правил користування.

Ми можемо розкривати зміст повідомлень або звернень, проте ми не будемо розміщувати або публікувати інформацію особистого характеру. За винятком випадків, передбачених у цій Політиці конфіденційності, така інформація не буде надаватися третім особам без вашої згоди. Ми не будемо продавати, надавати на правах оренди або лізингу списки наших користувачів з адресами електронної пошти третім сторонам.

4. Безпека та зберігання даних

Ми вживаємо заходів щодо захисту ваших персональних даних. У число цих заходів входять процеси і процедури, спрямовані на зниження ризиків несанкціонованого доступу до ваших даних або розголошення таких. Однак ми не гарантуємо повного виключення зловживань вашими персональними даними з боку порушників.

5. Зміни, що вносяться до теперешньої Заяви про конфіденційність

Ми зберігаємо за собою право, на свій розсуд, час від часу, вносити зміни або доповнення до даної Політики конфіденційності — частково або повністю. Ми закликаємо Вас стежити за всіма змінами в нашій Політиці конфіденційності для того, щоб бути поінформованими щодо того, як ми використовуємо і захищаємо Вашу особисту інформацію.

Наведені нижче правила діють відносно всіх теперішніх та майбутніх користувачів мобільного додатка Live Alphabet. Користуючись додатком, користувач (кінцевий клієнт) висловлює свою згоду з цими правилами. Ми зберігаємо за собою право змінювати дані правила та інструкції.

6. Контактна інформація

Із загальних питань звертайтеся в службу підтримки користувачів, pointpic.help@gmail.com