Выконуй завдання та оживляй цікаві сценки

Пропиши букви і подивися що в скриньці

На якого таємного жителя Місяця натрапив астронавт?

На вигляд це звичайна куля, але чи так це?

оживає після виконання завдання

вчить правильно писати

викликає мотивацію у дитини

9 цікавих анімованих сценок

фінальне завдання має особливу цінність

5+

12 сторінок

Щільний глянцевий папір

Оживаючі прописи — перший концептуальний продукт, що дозволяє стимулювати дитину самостійно вивчати прописи. 8 сценок з оживаючими героями і ще 1 заключна з великим завданням. Від якості виконання завдання залежить якість анімації. Якщо літери написані погано, то анімація це покаже.

1. Скачайте додаток Live Alphabet

2. Візьміть чорний маркер і по черзі пропишіть красиво всі букви на сторінці.

3. Наведіть горизонтально камеру телефона на нижню частину картинки.

Мотивує дитину

Ми міняємо вектор мотивації від «я повинен» до «я хочу». Цікавість у користувача викликається тим, що йому завжди цікаво подивитися на що перетворюється звичайна картинка на сторінці. Що випаде із скриньки? Від якого небезпечного жителя Місяця тікає космонавт? Як танцює кішечка Сінді? На все це можна подивитися, тільки виконавши нескладне завдання, потрібно прописати внизу букви маркером і зробити це правильно!

Діти в захваті від прописів, оскільки такий спосіб вивчення букв залучає цифрову картинку, з якої діти звикли взаємодіяти в іграх на смартфонах.

Підвищує увагу

Навчання через доповнену реальність утримує  увагу дитини майже на 50% кращє ніж традиційні книжки. Наші оживаючі прописи стимулюють дитину займатися більше і старанніше, ретельно вимальовуючи кожну букву. Оживаючими Прописами відмінно цікавляться ті, хто тільки починає вивчати англійську, проте це також приємний спосіб перевірити себе на каліграфію.